450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

Bucak'ın en iyi salep markası

Bucak'ın en iyi salep markası

Salep yabani orkideler den elde edilir ve ülkemizde farklı bölgelerde bu orkidelerin farklı cinsleri yetişebilmektedir. Bu sebeple de farklı bölgelere özgü salep kalitesi ve lezzeti ortaya çıkmaktadır. Ne var ki bazı bölgelerde dağ salebi doğal ortamında daha iyi ve kaliteli yetişmektedir. Bunların başında da hiç şüphesiz ki bucak salebi gelmektedir.

Bucak salebi lezzetini Toros dağlarından almaktadır. Toros dağlarının yükseklerde kalan kısımlarından elde edilen yabani orkidelerin yumruları itina ile toplanır. Yaş olarak toplanan orkide yumruları kurutulur ve toz haline gelmesi için değirmenlerde özenle öğütülür.

En iyi salep markası

Bucak’ın en iyi salebinin bizde olmasını iddia etmemizin sebebi yukarıda kurutulduktan sonra değirmende toz haline yani son şeklinde gelen salep fiyatı sebebi ile tam o öğütme aşamasında içerisine farklı katkı maddeleri ile saflığı bozulmaktadır. Bu şekilde biraz daha ucuza mal edilen salep içeceği piyasaya sürülmektedir. Otağ Doğal Ürünler olarak toz salep içeceklerimize hiçbir kıvam verici veya benzeri bir madde ekletmeden saf olarak sizlere sunmaktayız. Piyasa da saf olmayan o kadar çok marka yer almaktadır. Bu sebep ile bizim toz saleplerin kokusu onlarınkinden faklı olduğu için eleştiren müşterilerimiz bile olmaktadır.

 

Durum biraz garip değil mi? Gerçek saf salep i gerçek olmamak ile itam ediliyoruz. Ama biz her zaman ürünümüzün arkasındayız ve iddia ediyoruz ki bucak da en iyi salep toz markası Otağ Doğal Salep dir. Bu şekilde düşünen müşterilerimizi önerimiz çok net ürünlerimiz arasında salep çekirdeği de vardır yani kurutulmuş orkide yumruları şeklinde de satışımız mevcuttur. Bu kuru salebi kendiniz havanda döverek gerçekten nasıl koktuğunu veya tadının nasıl olduğunu görebilirsiniz. Görülecektir ki bizim toz saleplerimiz ile aynı tat ve kokuya sahipler. Şimdi şunu düşünmeli peki saf toz salep böyle ise diğer içtiklerinizin içerisinde neler var.


Gerçek bucak salebi kilosu ne kadar? Hemen öğrenin.

100 gr saf toz salep den yaklaşık olarak 80 ile 90 fincan arasında salep içeceği çıkmaktadır. Hakiki saf salep kokusu nasıldır? Yazımızı inceleye bilirsiniz.

Otağ Doğal Toz Salep, En iyi salep markası BUCAK ta.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Kışın Şifalı Lezzeti: 100% Saf Salep Tozu

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı