450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

Bucak salep satın al

Bucak salep satın al

Ülkemiz de salebi ile meşhur olan bucak ilçesi, salep isteyenlerin ilk arama yaptıkları ve satın almak istedikleri salep çeşididir. Lakin bilinmelidir ki salep sadece burdur da yani bucak ilçesinde yetiştirilmez. Yetiştirilmez diyorum çünkü faklı bölgelerde izinler ile fide olarka sahlebin yetiştiriciliği, üretimi yapılmaktadır. İzin meselesini farklı yazılarımızda değinmiştik. Kısaca şunu söyleyelim ki salep yumrularını toplamanın cezası oldukça fazladır. Nedeni koruma altında olması ve nesli tükenme tehlikesinin bulunmadır. Yurt dışı ihraçatıda yasaktır. Herşey izinlere tabidir.

Şimdi hal böyle olunca salep fiyatı biraz yüksektir. Bunu fırsata çevirmek isteyenlerde elbette çoktur. Farklı bölgelerde yetişen salepleri bucak salebi diye satılması içten bile değildir. Buna dikakt etmenizi özellikle dile getirmek isteriz. Sonra salep için fiyat aralığı biraz değişiktir. Farklı mecralarda değişik fiyatların olması salebin saflığı ile ilgilidir. İçinde öğütülmüş başka maddelerin olduğu salep elbette daha ucuzdur değil mi? Hele tek içimlik paketlenmiş salepleri lütfen salep diye almayın, yani ille alacaksanız salep karışımı içeceğim diyerek alın :) 

Doğal toz salep ürünlerimiz incleye bilirsiniz. Ayrıca kurutuşmuş salep yumrusu da satmaktayız. Dilerseniz bu şekilde alıp kendiniz öğütebilirsiniz. Fiyatı aynıdır niyemi? Çünkü biz toz saleplerimizi de aynı bu şekilde elde ediyoruz öğütüp size sunuyoruz. Hiç bir farklı kıvam verici vb katkı maddesi ekletmiyoruz. İstediğiniz gerçek bucak aslebi ise doğru adres tesiniz.

Gerçek doğal toz bucak salebi buradan alınır. En iyi salep markası, OTAĞ DOĞAL SALEP.

100 gr toz salep fiyatı,

İlginizi çekecek başka bir yazı

Evde Dondurma Yapımı

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı