450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

Salep cinsel gücü artırır mı? Cinselliğe faydaları

Salep cinsel gücü artırır mı? Cinselliğe faydaları

Hepimizin kışın tüketmiş olduğu salep latince orchis mascula, nisan ve haziran arasında ortaya çıkan bir bitkiden elde edilir. Kullanılacağı alana yönelik olarak toplanmasının ardından farklı işlemlere tabii tutulur. Genellikle mor çiçeklere sahip olan salep, kırmızı, beyaz gibi farklı renkte çiçeklerle de görülebilmektedir.  Bitkinin boyu, verimi yetiştiği ortama göre değişmektedir. Kimi zaman 20 cm üstüne çıkarken açık alanlarda 6 cm civarında boya ulaşabilir.

Cinsellik Üzerine etkisi nedir?

Cinsellik erkekler için oldukça kritik bir mesele olduğu için problemlerle karşılaşmak olasıdır. Kişilerin yaşamış olduğu sorunlarda kulaktan dolma bilgiler ile yapılmış ilaç ve karışımlar oldukça can yakmış, çok sorunu da daha kötü hale getirmiştir. Kimyasal içerikli ilaçların sorun çözme olasılığı yüksek olsa da beraberinde getirdikleri çok tehlikelidir. En basitinden; “mavi hap” olarak sokak jargonunda yer edinen bir ilaç beraberinde çok ciddi kalp sorunlarına sebep olur. Bu sebeple de doğal, yan etkisi olmayan yöntemler aranmaktadır.

Salebin erkeklere faydası

Tarih boyunca aktarılmış olan birçok kültürel hikâyede salep bitkisinin insanların arasındaki çekimi arttırdığı ve bu amaç ile kullanıldığından bahsedilmektedir. Buna ek olarak iktidarsızlık probleminden mustarip olan erkelere salebin faydalı olduğu da bilinen bir gerçektir. Erektil disfonksiyon tedavilerinde salep bitkisinden elde edile özün kullanılmakta olması cinsel yaşamı daha iyi hale getirmek için kullanılmasının önünü açmıştır ve Salebin Cinselliğe Faydasının bir göstergesidir.. Bunun yanı sıra ishal ve kabızlık için de faydalıdır. Tıbbi olarak diyare tedavisi için kullanılır, oldukça etkilidir. Yalnız dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bu faydayı görebilmek için doğal saf ve katkısız salep tüketmelisiniz. İçinde bir çok aroma ve kıvam arttırıcı bulunan sözde doğal saleplerde maalesef gerçek salep oranı çok düşüktür. Bu saleplerin faydadan çok zararı bulunmaktadır. Otağ doğal olarak biz %100 saf salep satışı yapmaktayız. İster toz ister çekirdek olarak temin edebilirsiniz.

Salebin faydaları sadece cinsellik ile cinsel gücü artırma ile sınırlı da değildir. Süt ile tüketilmekte olan salep sindirim sisteminin düzene girmesi için de faydalıdır. Sindirim sorunları yaşayan kişilerin bağırsaklarını rahatlatarak sorunlarına çare olur. Cilt üzerinde birçok farklı sebepten meydana gelen dökülme ve sivilceler için salep tüketilmesi önerilir. Bunun yanında sigara içen veya hasta olan kişilerin problem çektiği balgamı anında söker, öksürük ve soğuk algınlığında da tedavi edici role bürünür. Gerginlik sonucu oluşan baş ağrıları ve vücuttaki kasılmaları en aza indirger. Bunda bünyesinde bulunan yoğun kalsiyumun da büyük etkisi vardır. Kan şekerini düzenler, şekersiz kullanılması halinde diyetlerde tüketilebilir, uzun süre tokluk hissi sağlar, şeker ihtiyacı duyan vücuda şeker etkisi yapar ve yağ yakımına da yardımcı olur. Günün sonunda salebe baktığımızda birçok soruna çözüm olan bir afrodizyak diyebiliriz. Tam anlamı ile bir şifa deposu. Tabi ki burada önemli olan nokta şu ki bunu anlamamak gerekir, kullanacağınız salebin kalitesi, doğal olması. Bu nokta da size ilk tavsiyemiz tabi ki bucak salebidir. Doğal gerçek bucak toz salebi satın alabilirsiniz ürünlerimiz içerisinden. Otağ Doğal Toz Salep güvencesi ile kapınıza gelsin.

Salebin cinselliğe faydaları

Salep bitkisi erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılan önemli bir bitkidir. Tüketilmesi durumunda cinsel gücün arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Salebi süt ile sıcak şekilde tüketmeyi sevmeyen kişilere verilebilecek en keyifli öneri doğal saf salep ile yapılan dondurma olacaktır. Bilindiği gibi gerçek dondurmanın iki başrolün elinden çıkar; salep ve keçi sütü. Bunun yanı sıra çeşitli tatlıların içine koymak sureti ile de tüketilebilir. Örneğin sütlaçın içine 2 çay kaşığı salep koyarak cinsel gücünüzün artmasına yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Yemek kitapları ve yemek tarifi sitelerinde salep üzerine geliştirilmiş bir dünya tarif bulabilirsiniz.

Salep tüketiminde bilinmeyen ve göz ardı edilen birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi salep adı altında satılan her ürünün aynı etkilere sahip olmadığıdır. Fabrikasyon ve hızlı tüketim sektörüne yönelik çıkartılan salepler işlenmiş şeker gibi zararlı bir içeriğe sahip olduğu gibi bahsini ettiğimiz salep özelliklerinden de yoksundur. Örneğin tavsiye ettiğimiz salep 100 ml için 94 kalori enerji verirken, fabrikasyon olanlar 30 gr için 67 kalori enerji vermektedir. Bunun ile beraber protein, kalsiyum ve C vitamini gibi faydalı şeyleri içerisinde barındırmaz. Bu sebep ile salep alırken ne aldığınıza bir göz gezdirin, arkasındaki besin tablosu size cevabı verecektir.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Salep Orkidesi, tohumu

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı