450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

Saf salep nereden alınır

Saf salep nereden alınır

Kış geldi salebin tam vakti.  Soğuğa karşı vücut direncimizi artıran şifa deposu bir içecek. Sıcacık dumanı üzerinde sevenler için üzerinde tarçını ile eşsiz bir lezzet. Tadının yanı sıra faydaları da saymak ile bitiremeyiz. Detaylı olarak faydalarını ele aldığımız salebin faydaları yazımızı okuya bilirsiniz. Biz gelelim yazımızın konusuna, gerçek saf salep nerede satılır? Nereden alabilirsiniz.

Saf salep

Aslında bu konu ile ilgili yani salebin saf, hakiki olması ile ilgili burada bahsetmeyeceğiz. Çünkü çok fazlasını gerçek saf salep ve saf salep kokusu ile ilgili üzülerek yazdığımız yazımızı kesinlikle okumanızı öneririm.

Otağ Doğal Ürünler olarak ürünlerimizin arkasındayız ve piyasa da en iyi toz salep satanlardan birini kendimiz olarak görüyoruz. Bu işin içinde olan ve salebin borsasının olduğu BUCAK ta işin merkezindeyiz. Ülkemizde farklı illerde de yetişen yabani orkide bitkisi, yöreye göre farklı lezzetleri barındırır. Burdur Bucak ilçesi ile salebi ile öne çıkmış meşhur bucak salebi ile ismini duyurmuştur.

Saf salep nerede satılır

Öncelikle paketli minik tek bardaklık olanların salep olmadığını içindeki salep oranına bakarak lütfen bir düşünün. Yerimiz Bucak ta dır, her daim salep içmeye bekleriz. Bu eşsiz doğal lezzeti en saf hali ile de tozsalep.com üzerinden sizlere ulaştırmaktayız. Denemek için hemen saf salep 100 gr satın al, sizde artık bu tat dan vazgeçemeyeceksiniz.

Saf salep fiyatı

Fiyatlar konusunda kafanız karışık olması normaldir çünkü biz de ücretlere baktığımız da bazen anlam vermekte güçlük çekiyoruz ama anlıyoruz ki piyasa da her zaman rant ve daha fazla kazanmak isteyenler maalesef var ve olmaya devam edecek. Bu sebep ile lütfen biraz alacağınız ürün ile ilgili araştırma yapın kişisel olarak önerimiz. Malum salep nadir olması sebebi ile yüksek fiyatlıdır. Lakin salep de tek bir cins veya tür değildir, çok farklı, kalitesi düşük (çayır salepleri) salep vardır. Bunu anlamak çok zor dur. Dağlarda yetişen tek köklü yabani orkide bitkisi iki yumruludur ve sadece bir tanesi toplanır, kurutulur ve öğütülerek toz salep çekline getirilir. Ülkemizde 2502 den fazla çeşidi vardır. En kaliteli doğal dağ salepleri bucak ilçemizde de yer almaktadır.

Salep sadece toz olarak değil, yaş, kuru olarak da pazarı vardır yani satışı yapılır. Yaş salep fiyatı elbette daha ucuzdur. Kuru salep fiyatı da kalitesine göre değişir ve toz olarak elde edilmiş saf toz salep fiyatı en pahalı olanıdır. Lakin şunu bilmeniz de fayda var diye düşüyorum.

İçecek olarak tükettiğimiz sadece 100 gr saf toz salep den ortalama olarak 80 ile 90 fincan arası salep içeceği çıkar. Aşırı her gün bardak bardak salep içmiyorsanız size 100 gr saf salep 2, 3 ay belki daha fazla bile gidebilir. Saf salep 100 gr fiyatı ne kadar inceleyin.

Elbette ki kimse malını kötülemez ama saf salep nereden alınır? Sorunuz için cevap gerçek saf salep Otağ Doğal’ dan alınır. En iyi toz salep markası olarak ülkemizde adımızı duymayan kalmayacak. Hakiki Bucak Salebi Satın Al adresi Otağ Doğal Ürünler.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Bucak salep nereden alınır?

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı