450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

Gerçek salep fiyatı

Gerçek salep fiyatı

Salebin değerli olduğu ve fiyatının yüksek olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Bilmeyenler ve gerçek salep fiyatını merak edenlerde şuan bu yazıyı okuyor ise öğrendiler. Kilo fiyatını tam olarak söylemeden önce bir salebin gerçek olması ne demek bun kısaca açıklayalım. Yani gerçek olmayan saleplerde mi var?

Hakiki salep,  öğütülürken yani kurutulmuş halini toz haline çevirmek için değirmende öğütülme esnasında hiçbir ek maddenin atılmamış olması gereklidir. Bu katkısız toz saleptir diye biliriz. Ama yetmez. Dahası ülkemiz salebin bitkisi olan orkide, yabani orkideler yününden oldukça zengindir ve farklı yörelerde ve yükseklik de yetişebilen çok fazla çeşidi vardır. Burada salebin kalitesi meydana çıkmaktadır. Birinci sınıf ve ikinci sınıf diye ayrımı yapılan salepler vardır ve salep fiyatı buna göre de değişir hem de az değil nerede ise ücret iki katına kadar çıkabilir.

Gerçek salep kilo fiyatı

hakiki salep fiyatı2021 için salebin hakiki toz olanın fiyatı 650 TL ile 1200 TL arasında kalite farkına göre değişmektedir. Tek fiyat söylememizin sebebini üst kısımda anlatmaya çalıştık. Bucak ilçesi salep ile ünlenmiş dağ salebi yetişen kaliteli saleplerin bulunduğu hatta öyle ki ülke için gerekenin çoğu buradan temin edilir ve salep borsası tek bu ilçede yer alır. Otağ Doğal Ürünler olarak bucak salebini en saf ve katkısız hali ile toz salep olarak sizlere sunmaktayız. En iyi toz salep markası olarak Otağ Doğal birinci tercihiniz olmaya adayız.

Saf salep fiyatı

Güncel salep kg fiyatı ürünlerimiz arasından hemen inceleyerek öğrene bilirsiniz.

Hakiki toz salebin adresi – Otağ Doğal. “Saf salep hakkında bilmeniz gerekenler,” yazımızı okumanızı öneririz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Dondurma Salebi

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı