450 TL ve ÜzeriKargo Ücretsiz

En iyi dondurma makinesi

En iyi dondurma makinesi

Marka hakkında bilgisi olmayanlar için kısaca açıklamak isteriz. Staff Ice System bir İtalyan markasındır ve 1959 dan bu yana soğuk ekipmanlar üreten köklü bir marka ve firmadır. Firma sürekli ar ge ile en iyisini kaliteli ve çevreye saygılı olarak yapmak peşindedir. Marka adını dünya pazarına duyurmuş kalitesini kanıtlamış durumdadır. Belki de bu sebep ile en iyi dondurma makinesi dendiğinde akla gelenler arasında staff dondurma makinelerinde gelmektedir.

dondurma makinesi markası Firma sadece dondurma makinesi değil soğuk ekipman alanında bir çok ürün geliştirmektedir. Buz makinesi, pastacılık alanı için makineler,  kombine makineler içinde çözüm üretmektedir. Son sistem teknolojilere sahip yüksek verimli ve kaliteli makine üretimi ile dikkat çeken staff markasını incelemenizi öneririz.  Staff dondurma makinesi için her türlü bilgi ve satış için hemen iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyat seçeneği için sizi bekliyor olacağız.

En iyi dondurma yapma makinesi

Staff markası dışında ebetteki birçok markanın dondurma makinesi vardır. Ama siz en iyisini, size uzun vadede sıkıntı çıkarmayacak, yarı yolda bırakmayacak endüstriyel yani işiniz için bir dondurma makinesi aradığınız için buradasınız.  Staff BFX dondurma makineleri serisi için ortak teknik özellikler;

BFX modelinin iki serisi için, BFX 600 ve BFX 1500 makinesi teknik özelikleri benzer olmak ile birlikte üretim kapasiteleri olarak farklıdırlar.

  • Daha hızlı ve çok daha kaliteli dondurma üretimi
  • Programlanabilir tam otomatik sistem
  • İşlem sırasında malzeme ekleme özelliği (çift kapak)
  • Kaliteli dayanıklı karıştırıcı – polietilen
  • Hacimsel olarak kullanışlılık – küçük çalışma alanları için bile uygundur.
  • Üretim sürecini izlemek için şeffaf kapak sağlam ve dayanıklılık
  • Süreç dijital olarak otomatik kontrol edilebilir.
  • Dikey soğutma silindiri ile süper soğutma
  • İhtiyacınız olan dondurmaya göre üretim kapasitesi ayarlama
  • Otomatik koruma modu

En iyi dondurma makinesi markası

Staff dondurma makinesi ile normal yani klasik dondurma ve ya Maraş dondurması kıvamında da üretim yapabilirsiniz. BFX 1500 modeli ile saatte 150 litre, BFX 600 model ile saatte 60 litre dondurma ürete bilirsiniz. Bu çok hızlı ve büyük kapasitelerdir. İş hacminize ve satışlarınıza göre size in ideal olan en iyi dondurma makinesini seçebilirsiniz.

dondurma nasıl yapılır makine ileEn iyi dondurma nasıl yapılır? Makine ile olan videoyu izleyebilirsiniz. 

 

Dondurma makinesi fiyatları

Fiyatlar makine kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.  İhtiyacınız olan kapasite bilgilerine göre size en iyi fiyat ile dondurma makinesi en ucuz ücret teklifi için iletişim bölümünden hemen bize ulaşabilirsiniz. Tabi staff dondurma makinelerini diğer muadilleri ile kıyaslama yaparken kalite, 50 yıllık deneyim öncü marka bilgilerini unutmamalısınız. Aradığınız en iyi dondurma makinesi markası ise doğru yerdesiniz. Ama doğrusu siz en ucuz dondurma makinesi istiyorsanız kalite önemli değil gibi bir düşünceniz varsa bu konuda yardımcı olamaya biliriz.

Düşünün ki daha ucuz makine ile yapacağınız dondurmalar sevilmediği takdirde istediğiniz kıvam ile üretim yapamaz sanız bu dondurmaları kime satacaksınız? İş odaklı düşünerek bunu iyi irdelemelisiniz. Makine alırken birazcık kar etmek sizi işinizde başarısız kılabilir. Bunu istemezsiniz değil mi? Dondurma makinesi endüstriyel olarak iş odalı alacak iseniz markanız STAFF.

En iyi dondurma makinesi markası için artık aramayı bırakın Staff dondurma makinesi satışı ve fiyat bilgileri için bizimle hemen iletişime geçin.

Model detayları,

Detaylı teknik bilgi ve ölçüler için inceleye bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Salep Soğanı Neden Yasaktır?

Paylaş:

450 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı